Ben Selin Yiğitalp Yavuz. 16 Ocak 1989 İstanbul doğumluyum. Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra aile şirketimiz olan Matis Tekstil’de iş hayatıma devam ettim.

Daha sonra evlilik ve çocukla beraber bir süre ara vermek durumunda kaldığım iş hayatıma kendimi daha çok ifade edebildiğim, hem aile işimizle ilgili hem de kendi zevkimi de ortaya koyduğum markam olan Matis Home Line’yi kurarak devam etme kararı aldım. Matis Tekstil asıl işimiz olan turizm ve endüstriyel yıkamadan dolayı İstanbul ve tüm dünyada en seçkin 5 yıldızlı oteller ile çalışan tekstil firması iken Matis Home Line markamızda da yılların vermiş olduğu tecrübelerimizi, herkesin otellerde konakladığı zaman hayran kaldığı o tekstildeki konforu ve kaliteyi ev tekstil ürünlerimize yansıtarak sektörde yerimizi aldık.

Bizi farklı kılan en önemli özelliğimiz ilkemiz olan kalitemizdir. Kaliteli kumaş ve kaliteli işçiliğimiz ile ürünlerimiz her zaman her yerde farklılık yaratmakta ve sizlerin de yüksek ilgisi ve talebi bizleri daha iyi işler çıkarmak için çok çalışmaya sevk etmektedir.

About Us